- DİYARBEKİR SPOR KULÜBÜ

DİYARBEKİRSPOR VEDAT BUDAK'I TRANSFER ETTİ

15/6/2017

MİLLİYET - Diyarbekirspor Vedat Budak'ı Transfer Etti
 
Spor Toto 3.Lig ekiplerinden Diyarbekirspor, Vedat Budak’la anlaştı. Geçen sezon Aydınspor 1923’te forma giyen 26 yaşındaki futbolcu ile 2 yıllık sözleşme imzalandı.
Onursal Başkan Feyzi İlhanlı, Diyarbakır’ın evladı olan Vedat Budak’ın takımın hedeflerine büyük katkı sunacağına inandığını söyledi. İlhanlı, “Vedat’ın kalitesini biliyoruz. Anlaşırken kendisinde büyük bir hırs ve istek gördüm çok hoşuma gitti. İnşallah büyük bir sorumluluk üstlenerek takımımızın hedeflere ulaşmasında pay sahibi olacak” dedi.
Tecrübeli futbolcu Vedat Budak’ın ise 2.Lig’den hatta TFF 1.Lig’den transfer teklifi aldığını ama Diyarbakır’ı tercih ettiğini söyledi. Budak. “Şimdi şampiyonluklar yaşama ve memleketime olan vefa borcumu ödeme zamanı” dedi.
 
http://m.milliyet.com.tr/amp/diyarbekirspor-vedat-budak-i-transfer-diyarbakir-yerelhaber-2109993/
 
 
 
HABERTÜRK - Diyarbekirspor Vedat Budak'ı transfer etti
 
Diyarbekirspor Vedat Budak'ı transfer etti
 
DİYARBAKIR (İHA) - Spor Toto 3.Lig ekiplerinden Diyarbekirspor, Vedat Budak'la anlaştı. Geçen sezon Aydınspor 1923'te forma giyen 26 yaşındaki futbolcu ile 2 yıllık sözleşme imzalandı. 
Onursal Başkan Feyzi İlhanlı, Diyarbakır'ın evladı olan Vedat Budak'ın takımın hedeflerine büyük katkı sunacağına inandığını söyledi. İlhanlı, "Vedat'ın kalitesini biliyoruz. Anlaşırken kendisinde büyük bir hırs ve istek gördüm çok hoşuma gitti. İnşallah büyük bir sorumluluk üstlenerek takımımızın hedeflere ulaşmasında pay sahibi olacak" dedi.
Tecrübeli futbolcu Vedat Budak'ın ise 2.Lig'den hatta TFF 1.Lig'den transfer teklifi aldığını ama Diyarbakır'ı tercih ettiğini söyledi. Budak. "Şimdi şampiyonluklar yaşama ve memleketime olan vefa borcumu ödeme zamanı" dedi.
(İHA-MP-Y)
 
http://m.haberturk.com/yerel-haberler/haber/54435733-diyarbekirspor-vedat-budaki-transfer-etti
 
 
 
HABER21 - Vedat Budak Diyarbekirspor’da
Diyarbekirspor TFF 1.lig tecrübesi olan ve başarılı orta saha oyuncusu Vedat Budak ile her konuda anlaşma sağlandı. 
 
Vedat Budak Diyarbekirspora ” Şampiyonluklar yaşamaya geliyorum “dedi. Diyarbekirspor’un Onursal Başkanı Fevzi İlhanlı ” Evladımız Vedat Kardeşimize inanıyoruz. İnşallah takımımızın şampiyonluğuna büyük katkılar kazandıracağına inanıyorum. Kulübümüze ve Diyarbakır’ımıza hayırlı olsun “ifadelerinde bulundu.
 
http://www.haber21.com/spor/vedat-budak-diyarbekirsporda-h6125.html
 
 
 
SESGAZETESİ - Vedat memleketine döndü
 
Geçen sezon Aydınspor 1923’te forma giyen tecrübeli orta saha oyuncularından Vedat Budak memleketinin takımı olan 3. Lig ekiplerinden Diyarbekirspor’la anlaştı. Vedat Budak memleketinin takımı Diyarbekirspor’da "Şampiyonluklar yaşamak istiyorum" dedi.
 
Spor Toto 2. Lig’de geçtiğimiz sezon Aydınspor 1923 forması giyen tecrübeli orta saha oyuncusu Vedat Budak, siyah beyazlılar ile yaşadığı küme düşme vakasının ardından memleketinin 3. Lig ekib Diyarbekirspor’la anlaşma sağladı. Aydınspor 1923’te oynadığı bir sezon içinde kadronun gedikli isimlerinden olmayı başaran Budak, 27 lig 6 kupa maçında olmak üzere toplam 33 kez siyah beyazlı formayı terletti. Efe’de oynadığı bir yıl içinde rakip ağları 3 kez havalandıran Vedat, 2 bin 756 dakika süre aldığı zaman diliminde 16 sarı kart görerek siyah beyazlılarda en fazla sarı kart gören isim olmuştu. 
 
GÜRPINAR’LA TEKRAR ÇALIŞACAK
Geçtiğimiz sezon Aydınspor 1923’te teknik direktörlük yapan ve yeni sezon için de Diyarbekirspor’la anlaşan Necat Gürpınar eski öğrencisi Vedat ile yolları bu sefer Diyarbakır’da kesişecek. Aydınspor 1923’te antrenörlük yaptığı dönemde Vedat’ı yakından tanıma fırsatı bulan Gürpınar, Diyarbekirspor’da da orta sahada Vedat’a görev vererek tecrübesinden faydalanacak. 1. Lig tecrübesi bulunan Vedat, geçen yıl play-off finalinde 2. Ligin kapısından dönen memleketinin takımında bu sene şampiyonluk yaşamak için mücadele edecek. Yeşil kırmızlı ekipte şampiyonluk yaşamak istediğini ifade eden Vedat, transferin her iki taraf için hayırlı olmasını dile getirdi.  
 
http://www.sesgazetesi.com.tr/spor/vedat-memleketine-dondu/67328
 
 
 
 
TİGRİS HABER - Diyarbekirspor Vedat Budak’ı transfer etti
 
Spor Toto 3.Lig ekiplerinden Diyarbekirspor, Vedat Budak’la anlaştı. Geçen sezon Aydınspor 1923’te forma giyen 26 yaşındaki futbolcu ile 2 yıllık sözleşme imzalandı.
 
 
Onursal Başkan Feyzi İlhanlı, Diyarbakır’ın evladı olan Vedat Budak’ın takımın hedeflerine büyük katkı sunacağına inandığını söyledi. İlhanlı, “Vedat’ın kalitesini biliyoruz. Anlaşırken kendisinde büyük bir hırs ve istek gördüm çok hoşuma gitti. İnşallah büyük bir sorumluluk üstlenerek takımımızın hedeflere ulaşmasında pay sahibi olacak” dedi.
 
Tecrübeli futbolcu Vedat Budak’ın ise 2.Lig’den hatta TFF 1.Lig’den transfer teklifi aldığını ama Diyarbakır’ı tercih ettiğini söyledi. Budak. “Şimdi şampiyonluklar yaşama ve memleketime olan vefa borcumu ödeme zamanı” dedi.  
 
 
http://www.sanalbasin.com/mobil/diyarbekirspor-vedat-budaki-transfer-etti-19536819
 
 
 
AYDINHEDEF - Budak’la Gürpınar yine buluştu
 
Aydınspor 1923 ile olan sözleşmesi tamamlanan Vedat Budak, teknik direktörlüğünü Necat Gürpınar’ın yaptığı memleketinin takımı Diyarbekirspor ile yeni sezon öncesi anlaşma sağladı.
 
 
 
Spor Toto 3. Lig ekiplerinden Aydınspor 1923’te bir sezon geçiren ve sözleşmesi tamamlanan orta saha oyuncusu Vedat Budak’ın yeni adresi belli oldu. 25 yaşındaki oyuncu gelecek sezon 3. Lig ekiplerinden Diyarbekirspor’un formasını giymek için el sıkıştı. Transferi sosyal medya hesabından duyuran Budak, “Bir gün döneceğimi söylemiştim. Şimdi güzel günler için güçlü bir şekilde geri döndüm. Hayatımın en anlamlı şampiyonlukların altına imzayı atmak için attım bu imzayı. Her şeyin hayırlısı olsun” ifadelerini kullandı. Budak’ın transfer olduğu Diyarbakır ekibinin başında, bu sezon içinde bir dönem Aydınspor 1923’ü çalıştıran Teknik Direktör Necat Gürpınar görev yapıyor. Gürpınar, yeni sezonda eski öğrencisine kadrosunda yer verecek. Budak’ın transfer döneminin başlaması sonrasında resmi sözleşmesi imzalaması bekleniyor.
 
 
 
33 MAÇ FORMA GİYDİ
 
Bu sezon başında Büyükçekmece Tepecikspor’dan Aydınspor 1923’e transfer olan 26 yaşındaki orta saha oyuncusu kadronun vazgeçilmez isimlerinden oldu. Ligde 27 maçta forma giyen ve 2 bin 257 dakika süre alan Budak, 3 gol kaydetti. Ziraat Türkiye Kupası kulvarında da şans bulan Budak, 6 maçta görev alırken 499 dakikada sahada kaldı. Budak, ligde Kırklarelispor, Ankaragücü ve Menemen Belediyespor maçlarında attığı gollerle takımın kazandığı 5 puana direk katkı vermeyi başarmıştı. (TÜRKER KOCAKAHYA)
 
http://www.aydinhedef.com.tr/spor/15/06/2017/budakla-gurpinar-yine-bulustu
 
 
 
 
MARMARİS TV - Vedat Budak memleketinin takımıyla anlaştı
Geçen sezon Aydınspor 1923’te forma giyen tecrübeli orta saha oyuncularından Vedat Budak memleketinin takımı olan 3. Lig ekiplerinden Diyarbekirspor’la...
 
Geçen sezon Aydınspor 1923’te forma giyen tecrübeli orta saha oyuncularından Vedat Budak memleketinin takımı olan 3. Lig ekiplerinden Diyarbekirspor’la anlaştı.
 
Geçtiğimiz sezon Aydınspor 1923 forması giyen tecrübeli orta saha oyuncusu Vedat Budak, siyah beyazlılar ile yaşadığı küme düşme vakasının ardından memleketinin 3. Lig ekib Diyarbekirspor’la anlaşma sağladı. Aydınspor 1923’te oynadığı bir sezon içinde kadronun gedikli isimlerinden olmayı başaran Budak, 27 lig 6 kupa maçında olmak üzere toplam 33 kez siyah beyazlı formayı terletti. Efe’de oynadığı bir yıl içinde rakip ağları 3 kez havalandıran Vedat, 2 bin 756 dakika süre aldığı zaman diliminde 16 sarı kart görerek siyah beyazlılarda en fazla sarı kart gören isim olmuştu. 1. Lig tecrübesi bulunan Vedat, geçen yıl play-off finalinde 2. Ligin kapısından dönen memleketinin takımında bu sene şampiyonluk yaşamak için mücadele edecek. Yeşil kırmızılı ekipte şampiyonluk yaşamak istediğini ifade eden Vedat, transferin her iki taraf için hayırlı olmasını dile getirdi.
 
http://www.marmaristv.com.tr/haber/vedat-budak-memleketinin-takimiyla-anlasti/139779

Yorum Yaz


Mail Adresiniz

Adınız Soyadınız

Yorumuz:

 
 

E-Posta Aboneliği

Sitemizdeki İçeriklerden Haberdar Olmak İçin Abone olunuz