Başkanın Mesajı - DİYARBEKİR SPOR KULÜBÜ

Başkanın Mesajı

21.6.2017
514

ONURSAL BAŞKANIMIZ FEYZİ İLHANLI'DAN ÖNEMLİ MESAJLAR
 
Sevgili Diyarbakırspor sevdalıları;
 
Kulüp olarak son 5 yılda 4'ü 3.Lig ve 1'i Bölgesel Amatör Lig olmak üzere 5 final kaybettik.Şehir olarak da Play-Off'larda yüzümüz gülmüyor.Her defasında hedefe çok yaklaşsak da sonuca gidemiyoruz.Şanssızlıklar ve başka faktörler kadar kendi eksiklerimizi de sorguluyoruz.Demek ki bir yerlerde hata yapıyoruz.Yaşananlardan sonra önümüze iki hedef ve farklı bir vizyon koyduk.En önemli hedefimiz elbette her zamanki gibi şampiyonluk olacak.Bunun için daha çok çalışacağız,daha fazla isteyeceğiz.Pes etmek yok,kararlı duruşumuzdan geri adım yok.Aksine daha çok inançlıyız ve umutluyuz.İkinci hedefimiz tüketen değil üreten kulüp misyonu kazanmak.Bir yandan şampiyonluk isterken diğer yandan üretken bir anlayışla gelecekle ilgili sağlam adımlar atmak istiyoruz.
Yeni sezon yeni umutlar diyoruz.
 
 Bu yeni sezon da geçmiş yılların getirdiği tecrübenin, birikimin üzerine inşa edilecek, yeni bir başlangıç, yeni umutlar demektir. Kulübümüzün futbolda yeniden yapılanma stratejisi ve transfer sistemi daha güçlü, daha umutlu olarak kulübümüze hizmet ETMEK ve hak ettiği noktaya taşımak için önemli adımlar atacağımızdan şüpheniz olmasın. Diyarbekirspor futbol kadrosunu oluştururken de, günü kurtarmaktan çok uzun vadeli radikal kararlar aldığımızı , iyi ve kötü günde aileleriyle birlikte tribünlerimizi doldurması ve takımımızı en iyi şekilde desteklemeleri açısından bir katkı sunmalarını temenni ediyorum;bekliyorum.
Transferde çok farklı adımlar atmaktayız.Önümüzdeki günlerde güzel haberler vereceğiz.Şu an çok iyi ve sıkı çalışıyoruz.
Kulübümüzle ilgili planı,projesi olan bizimle yol yürümek isteyen herkese kapımız açıktır.Bu kulüp bizim değil,herkesimin ve halkımızındır.Bizler sadece hizmet etmekle mükellefiz.Zamanı gelince biz de gideceğiz ama bu kulüp ve halkımız,taraftarlarımız kalıcı olacaktır.
 
Sosyal medya hesapları üzerinden ileteceğiniz mesajlarınız ve yapıcı yönlendirici tarzındaki eleştirileriniz bizim için değerlidir  ve önem taşımaktadır. Bütün çalışmalarımız kulübümüzü hakettiği yere taşımak için olacaktır. Sizlerin sabırlı desteği bizleri hedefe ulaşacaktır.
Bu arada tüm halkımızın mübarek Kadir Gecenisini ve yaklaşan Ramazan Bayramı'nı en içten dileklerimle tebrik ederek;barış,huzur ve kardeşliğe vesile olmasını diliyorum.
Sevgi ve saygılarımla..


Fevzi İLHANLI

Diyarbekirspor Onursal Başkanı

 

E-Posta Aboneliği

Sitemizdeki İçeriklerden Haberdar Olmak İçin Abone olunuz