- DİYARBEKİR SPOR KULÜBÜ

BAŞKANIMIZ BİLAL KADAYIFÇIOĞLU’DAN TEŞEKKÜR MESAJI

12/9/2017

Sezona iyi başlayarak ilk 2 haftada 6 puan toplayıp lider olan Diyarbekirspor’umuz  taraftar sayısında geçen yıllara göre büyük bir artış dikkat çekiyor. Elazığ Belediyespor’la oynanan kupa ve Erzincanspor’la yapılan lig maçlarına çok sayıda taraftar otobüslerle giderek takımımıza destek verirken, şehirde oluşan bu heyecan ve taraftarların artan ilgisi bizleri memnun ediyor. Kulüp başkanımız sayın Bilal Kadayıfçıoğlu, takıma gösterdikleri ilgi ve destekten dolayı taraftarlarımıza  teşekkür etti, bu coşkunun devamını beklediklerini ifade etti.
 
TARAFTARLARA TEŞEKKÜR ETTİ VE DESTEK İSTEDİ
 
Sayın Kadayıfçıoğlu, ”Spor kulüplerini  var eden, ayakta tutan ve başarıya taşıyan en büyük güç taraftarlardır. Diyarbakır’da ki taraftar gücü herkes tarafından bilinmektedir. Bizim amacımız başarılı olarak, taraftarla ve halkla doğru şekilde iletişim kurarak bu büyük gücü yeniden tribünlere çekmektir. Son dönemlerde bunun emarelerini görüyoruz. Deplasmanlara kadar gelerek takımımıza büyük güç katan başta Azrailler olmak üzere saygı değer taraftarlarımıza teşekkür ediyoruz. Bu ilgi, destek ve coşkunun devam etmesini diliyoruz, bekliyoruz. Bizler onlar için varız, imkanlarımızı seve seve onlar için ve takım için seferber edeceğiz. Taraftar olmadan bu takım olmaz, başarı  gelmez, başarı gelse bile anlamı olmaz” dedi.
 
‘ORDU MAÇINDA HEP BİRLİKTE OMUZ OMUZA VERELİM'
 
Cumartesi günü kendi sahamızda yapacağımız Yeni Orduspor maçının önemine de değinen başkanımız Kadayıfçıoğlu, tüm yönetim olarak takımın yanında olacaklarını dile getirerek taraftarlardan tribünleri doldurmalarını istedi. Sayın Kadayıfçıoğlu, ”İlk 2 maçı kazanıp 6 puana ulaştık ve lider olduk. Kupada da tur geçtik. Bu güzel bir tablo. Takım iyi hava yakaladı. Ancak önümüzde çok daha önemli engeller var. Lig uzun maraton. Önemli olan devamını getirmek ve sezon sonunda şampiyon olmaktır. Yeni Orduspor maçı bizim çok önemli. Yönetim olarak birlik ve beraberlik içinde hareket ederek maçta olacağız. Taraftarlarımızdan da tribünleri doldurmalarını istiyoruz” diye destek istedi.

Yorum Yaz


Mail Adresiniz

Adınız Soyadınız

Yorumuz:

 
 

E-Posta Aboneliği

Sitemizdeki İçeriklerden Haberdar Olmak İçin Abone olunuz